Matkalla lukemisen maailmaan -ryhmä Facebookissa

Vuoden ensimmäisessä hallituksen kokouksessa päätettiin perustaa Facebook-ryhmä yhdistyksen toiminnassa mukana oleville ja siitä kiinnostuneille. Ryhmän tarkoituksena on parantaa tiedonkulkua ja osallistaa mukaan toimintaan myös muita kuin hallituksen jäseniä. 

Jos siis koet, että haluaisit osallistua yhdistyksen toimintaan esim. kirjoittamalla Virikkeisiin kirja-arvosteluja, olemalla mukana yhdistyksen tapahtumissa ja työryhmissä, mutta et kuitenkaan ole kiinnostunut hallitustyöskentelystä, tämä ryhmä on juuri sinulle tarkoitettu!

Ryhmä löytyy Facebookista nimellä Matkalla lukemisen maailmaan (IBBY Finland). Ryhmä on suljettu, mutta olet tervetullut liittymään mukaan! Ryhmässä olo ei velvoita mihinkään.

Tervetuloa mukaan!

Advertisements

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s